Twee zwaargewonden en busje in greppel na aanrijding met bestelbus op kruising N209 in Bleiswijk
Op de kruising van de N209 met de Zoetermeerselaan in Bleiswijk heeft dinsdagochtend een ernstig ongeval plaatsgevonden tussen een Tesla en een bedrijfsbus. Beide bestuurders zijn met spoed naar het ziekenhuis vervoerd.
De politie, brandweer, meerdere ambulances en het Mobiel Medisch Team (MMT) werden voor het ongeval gealarmeerd.
Door de botsing sloeg de bedrijfsbus over de kop en kwam het voertuig uiteindelijk in een greppel terecht. De brandweer stabiliseerde de bus, waarna de bestuurder uit het voertuig kon worden gehaald. Het slachtoffer werd ter plaatse behandeld, onder meer door de trauma-arts van het MMT, en vervolgens met spoed naar het ziekenhuis gebracht.
Ook de bestuurder van de Tesla is met spoed per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. Over de aard en ernst van het letsel van beide bestuurders is niets bekendgemaakt.
De Tesla kwam na de aanrijding midden op de kruising tot stilstand. Beide voertuigen raakten zwaar beschadigd en moesten worden geborgen.
Getuigen verklaarden dat de bedrijfsbus mogelijk door een rood verkeerslicht reed. De bestuurder van de Tesla zou op dat moment groen licht hebben gekregen en zijn opgetrokken, waarna de voertuigen met elkaar in botsing kwamen. De politie onderzoekt de precieze toedracht van het ongeval.



















