Politie doet onderzoek na explosie | 1e Carnissestraat Rotterdam

 

Rotterdam – In de nacht van donderdag op vrijdag is er enorme schade ontstaan aan meerdere woningen na een scooterbrand als gevolg van een explosie aan de 1e Carnissestraat in Rotterdam.

Rond 02:50 uur werd de buurt opgeschrikt door een harde knal waarna er een scooter voor de deur van een woning in brand stond. De bewoners van de getroffen woningen konden op tijd hun woning verlaten. Bij aankomst van de brandweer stond de scooter volledig in brand, ook de gevel van enkele woningen liep aanzienlijke schade op. Ook twee geparkeerde personenauto’s liepen door de hitte van het vuur schade op. Bij drie woningen zijn de ruiten gebarsten. Het vuur sloeg niet naar binnen de woning in. Al snel had de brandweer het vuur onder controle.

Uit onderzoek is naar voren gekomen dat het gaat om brandstichting, als gevolg van een explosie. De aanwezige agenten hebben onder andere een fles waar een brandbare vloeistof in heeft gezeten in beslag genomen.

De politie heeft zojuist een plaats delict (PD) gemaakt, medewerkers van Forensische Opsporing komen ter plaatse om sporenonderzoek te doen.

 

IMG_0538

IMG_0554

IMG_0560

IMG_0563

IMG_0567

IMG_0582

IMG_0638

IMG_0643

IMG_0659

IMG_0648

IMG_0672

IMG_0680

IMG_0690