Auto vliegt in brand tijdens het rijden op de snelweg | Rotterdam
Rotterdam – In de nacht van woensdag op donderdag is een personenauto volledig uitgebrand nadat de bestuurder net de snelweg op was gereden en de auto in brand vloog.
De bestuurder reed nietsvermoedend de snelweg A16 op toen hij ineens merkte dat er rook uit de ventilatie van het voertuig kwam. Hij twijfelde geen moment en pakte de eerste beste afslag en zette het voertuig tot stilstand op de Arthurweg in Rotterdam. Nadat de bestuurder was uitgestapt kwam er steeds meer rook uit het voertuig en waren er al snel vlammen zichtbaar. Al snel sloegen de vlammen snel uit het voertuig en was er niets meer over.
De brandweer had het vuur snel onder controle en heeft nog enige tijd nageblust. Ondanks de snelle inzet van de brandweer kan het voertuig als verloren worden beschouwd. Over de oorzaak van de brand is niets bekend, vermoedelijk betreft het een kortsluiting.
De eigenaar is diep getreurd, hij heeft het voertuig nog niet zo lang in bezit.


