Dame gewond na schietincident in woning | Asstraat Den Haag

 

Den Haag – Zaterdagavond heeft er rond 23:40 uur een schietincident plaatsgevonden in een woning aan de Asstraat in Den Haag, een dame is hierbij gewond geraakt aan haar been.

Meerdere politie eenheden kwamen met spoed ter plaatse, evenals een ambulance. Circa 10 agenten zijn in kogel- en steekwerende vesten de portiek binnengegaan. Bij de ingang van het complex zijn direct meerdere personen door de agenten gefouilleerd. Zij hadden er voor zover bekend niets mee te maken.

De verdachte(n) is/zijn na het incident naar buiten in onbekende richting gevlucht. Een dame is in een woning behandeld door het ambulancepersoneel en na behandeling met spoed naar het ziekenhuis vervoerd. Wat precies de aanleiding is van het incident is niet bekend.

De politie maakte later bekend dat er mogelijk drie verdachten zijn aangehouden voor betrokkenheid bij het schietincident. De politiehelikopter heeft hierbij ook geassisteerd.

 

IMG_8383

DSC_7254

20231210004511_IMG_8366

DSC_7258

20231209-SPAMEDIA-Gewonde_schietpartij_woning-Asstraat-DenHaag_02

20231209-SPAMEDIA-Gewonde_schietpartij_woning-Asstraat-DenHaag_03

20231210004614_IMG_8380

IMG_8392

DSC_7276

20231209-SPAMEDIA-Gewonde_schietpartij_woning-Asstraat-DenHaag_05

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
Spa-Media
info@Spa-Media.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024