Fietser gewond na aanrijding met andere fietser | Lekstraat Den Haag

Vrijdagochtend zijn twee fietser met elkaar in botsing gekomen op de Lekstraat in Den Haag.

Twee fietsers kwamen op het fietspad aan de Lekstrata met elkaar in botsing, het ging om twee elektrische fietsen. Beide personen raakte gewond en zijn nagekeken door het ambulancepersoneel. Één van de slachtoffers is uiteindelijk zonder spoed overgebracht naar het ziekenhuis.

Bij één van de elektrische fietsen zat een kenteken achterop, hier had de politie wat vraagtekens bij. Het kenteken schijnt de eigenaar zelf erop gezet te hebben zodat hij duidelijker zichtbaar is en mensen weten dat hij harder gaat. Dat was zijn verklaring. Ook had deze fiets een hendel aan zijn stuur, dit mag niet en is op de openbare weg verboden.

De mysterieuze fiets is door de politie in beslag genomen voor nader onderzoek. De fiets van het slachtoffer is ook meegenomen, deze zal daar later worden opgehaald.

 

20230630110238_IMG_2957

20230630110418_IMG_2977

20230630110806_IMG_3002

20230630110726_IMG_2996

20230630111002_IMG_3008

20230630111444_IMG_3018

20230630110737_IMG_2999

20230630112111_IMG_3025

Privacybeleid

Wij vinden Uw privacy heel belangrijk! Wij verwerken persoonsgegevens alleen voor het doel waarvoor ze zijn verstrekt en in overeenstemming met de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG).

Over ons

Onze contactgegevens:
Spa-Media
info@Spa-Media.nl
Telefoon: 010 - 210 50 03

Verwerking van gegevens

Wij verwerken op onze website allerlei gegevens, ook van onze bezoekers. Hieronder leggen wij uit wat wij precies voor gegevens verwerken en wat wij hiermee doen.

Contactformulieren

Onze website heeft meerdere contactformulieren. Via deze formulieren kunt u in contact komen met de redactie of beelden toesturen naar de redactie. In deze contactformulieren vragen wij u om een aantal persoonsgegevens, deze hebben wij nodig om ,indien nodig, met u in contact te komen.

Rechten

We informeren je graag over de rechten die jij hebt en de invloed die je kunt uitoefenen op de verwerking van jouw persoonsgegevens.
Wil je een van deze rechten uitoefenen, neem dan contact op per e-mail via Redactie Wolters Producties

Inzage, rectificatie en wissing
Je hebt het recht om te weten welke persoonsgegevens we van je verwerken, en je mag vervolgens verzoeken deze te laten rectificeren of te wissen.

Beperking van de verwerking
Je hebt het recht ons te verzoeken de verwerking van jouw persoonsgegevens te beperken, bijvoorbeeld, wanneer de gegevens niet meer juist zijn, de verwerking onrechtmatig is, we jouw persoonsgegevens niet meer nodig hebben of in afwachting van een beslissing op het bezwaar dat je gemaakt hebt tegen de verwerking.

Recht op bezwaar
Je hebt het recht om bezwaar te maken tegen de verwerking van jouw persoonsgegevens. Maak je bezwaar tegen het gebruik van persoonsgegevens ten behoeve van direct marketing, dan zullen we jouw persoonsgegevens daar niet meer voor inzetten.

Toestemming intrekken
Hebben we je gegevens voor een bepaald doel verkregen op basis van jouw toestemming, dan mag je deze toestemming te allen tijde intrekken. Het intrekken van de toestemming doet geen afbreuk aan de rechtmatigheid van de verwerking vóór de intrekking.

Klachten
Heb je klachten over hoe wij met jouw persoonsgegevens omgaan? Je hebt het recht je klachten in te dienen bij de Autoriteit Persoonsgegevens.

Wijzigingen
Het kan zijn dat we onze privacyverklaring moeten wijzigen, bijvoorbeeld omdat we een andere werkwijze zijn gaan hanteren. We zullen de nieuwe privacyverklaring altijd op onze website publiceren. Als de wijzigingen direct op jou van toepassing zijn, zullen we de wijzigingen ook direct met jou communiceren.

Maart 2024